Otvírací doba Fitness
Po-Pá: 8.00 - 21.00 a
So-Ne: Ne :10.00-20.00
KONTAKT
Přihlášení
Jméno:
Heslo:

Posilovna a cardio

Zpět na
hlavní stránku

Posilovací stroje LAX


 Naše fitness pro Vás připravilo novou speciální řadu posilovacích strojů NEW GENERATION, která se vyznačuje především jedinečným designem a inovativním řešením konstrukce pro co nejpřirozenější pohyb při provádění cviku. U posilovacích strojů řady NEW GENERATION jsou použity nové technologie a úhly pro správnou biomechaniku pohybu při cvičení.Posilování na těchto strojích , je maximálně šetrné k Vašim kloubům. Množství strojů a prostoru je zárukou, že se nemusíte při cvičení tlačit s ostatními klienty a čekat, až se na Vás dostane řada.


http://www.posilovacistroje.cz/posilovaci-stroje/n


Na tomto odkazu je možné se podívat na správné provedení cviků a možností na našich nových strojích.


Cardio zóna


Cardio zóna je určena pro všechny klienty, kteří si chtějí aktivně odpočinout, protáhnout se a dát si pořádně do těla! V cardio zóně naleznete 10 stanovšť. Běhací pásy od firmy Nautilus T916 , Cybex 525T, eliptické trenažéry Cybex ARC 525AT, rotopedy Lax ,profesionální spinnigové kolo STAR TRAC a veslovací trenažéry Concept 2,Všechny stroje v cardio zóně umožňují nastavit rychlost, zátěž nebo sklon podložky každému klientovi na míru. Každý z cardio strojů je vybaven odpružením a disponuje přednastavenými profily tratí. Díky tomu si můžete zvolit Váš individuální trénink, stroje sledují vaši tepovou frekvenci, měří čas i rychlost


Instruktoři


Pro případné zájemce Vám můžeme nabídnout služby profesionálních licencovaných instruktorů fitness , jejíž dlouholeté zkušenosti v oboru fitness Vám zaručí spokojenost a splnění Vašeho cíle.


Větrání a osvětlení


V celém fitness je dostatek oken pro větrání a přístup denního světla. Ve fitness je šestistupňová vzduchotechnika, která i v zimních měsících zaručuje dostatečný přísun čerstvého vzduchu.


Hygiena a údržba


V našem fitness udržujem perfektní čistotu a pořádek. Snažíme se, aby zařízení fitness bylo vždy ve 100 % stavu .


- pro více fotografií klikněte zde, nebo na obrázek -
Copyright © 2009, sFan.cz